Четвер, 20.06.2019, 15:14
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Наше опитування
Чи не хотіли б Ви взяти участь у квесті на день Молоді?
1. Звичайно хочу
2. А шо таке квест?
3. Все залежить від призів
4. Я краще пива поп'ю
Всього відповідей: 7

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вступ до ЗРМГО "Опір"
Раджу перед написанням мотиваційного листа про вступ до організації ознайомитись з нижче наведеними пунктами статуту, що регулюють відносини членів та їхні обов'язки.

Розділ IV. УМОВИ І ПОРЯДОК ПРИЙОМУ В ЧЛЕНИ «ОПОРУ» , ВИБУТТЯ З НЕЇ
4.1 Умови та порядок прийому в члени «Опору» :
Членство в організації може бути індивідуальним або колективним.
Членами організації можуть бути громадяни віком від 16 до 30 років та інші громадяни України або колективні члени, які мають наміри вирішувати її завдання, діяти хоча би в одному первинному осередку, підтримувати мету, завдання та принципи діяльності організації, а також виконувати вимоги цього Статуту. Особи старшого віку можуть бути членами організації за умов, якщо їх кількісний склад в організації не перевищує третину загальної кількості членів; у складі виборних органів організації кількість осіб старшого віку не може перевищувати третину членів виборних органів.
4.2 Членство в «Опорі» є фіксованим, тому вступ в організацію здійснюється за письмовою заявою та за наявності мотиваційного листа.
4.3 Рішення про прийом у члени «Опору» приймає Правління у двотижневий термін від дня подання молодим громадянином особистої письмової заяви та мотиваційного листа, в якому він коротко зазначає мету та мотивацію вступу в «Опір» .
4.4 Члени «Опору» визнають Статут організації та сплачують вступні та щомісячні членські внески у розмірах, визначених положенням про внески, яке затверджується Правлінням «Опору» .
4.5 Виключення з членів «Опору» проводиться:
За індивідуальним рішенням того, хто її хоче покинути, шляхом письмового або усного інформування про мотиви такого рішення Голови або Правління організації.
На підставі дій, несумісних з перебуванням у молодіжній громадській організації (грубі порушення вимог Статуту; систематичне невиконання рішень керівних статутних органів; притягнення до кримінальної відповідальності; поведінку, що негідна статусу члена організації; діяльності, що суперечить інтересам та визначеному курсу організації; діяльність, що підриває авторитет організації та суперечить Конституції, законодавчим актам України та нормам суспільної моралі) член (учасник) або група членів (учасників), може бути виключений з молодіжної громадської організації на підставі рішення Правління або Конференції організації, що ухвалюється не менше як двома третинами присутніх.
4.6 Засновники «Опору» після її реєстрації мають той же статус, що й інші члени (учасники) організації.

Розділ V. ПРАВА І ОБОВ’ЯЗКИ ЧЛЕНІВ «ОПОРУ» 
Члени (учасники) «Опору» мають право:
5.1 Обирати та бути обраним до складу статутних органів «Опору» .
5.2 Брати участь в усіх видах діяльності і заходах первинних осередків чи інших структур «Опору» , до яких він був обраний (делегований).
5.3 Брати участь в обговоренні та висувати пропозиції щодо вирішення питань, які обговорюються на засіданнях статутних органів, в які вони обрані.
5.4 Вільно висловлювати та відстоювати власну позицію, точку зору з приводу визначення курсу, напрямів та принципів діяльності організації.
5.5 Вносити пропозиції до статутних органів щодо Опору чи корегування зовнішнього та внутрішнього курсу «Опору» .
5.6 Відкрито висловлюватись відносно пропозицій інших членів організації, діяльності первинних осередків або будь-яких інших структур «Опору» .
5.7 Вільно відстоювати і пропагувати альтернативні ідеї вирішення питань, що перебувають на обговоренні в статутних органах «Опору» .
5.8 Апелювати до статутних органів «Опору» та не погоджуватись з їхніми рішеннями.
5.9 Вільно вийти зі складу «Опору» за власною письмовою заявою.
Члени (учасники) «Опору» зобов’язані:
5.10 Дотримуватися статуту організації та рішень її керівних органів.
5.11 Активно долучатися до всіх заходів, що проводяться організацією, пропагувати демократичні цінності, основні цілі та завдання діяльності з метою підвищення рівня громадської активності жителів міста.
5.12 Залучати нових членів до діяльності організації.
5.13 Шукати шляхи покращення ефективності діяльності «Опору» .
5.14 Надавати «Опору» фінансово-матеріальну, творчу, інтелектуальну, інформативну та іншу підтримку відповідно до статутних завдань.
5.15 Утримуватися від дій, що можуть завдати шкоди авторитету організації.
5.16 Сприяти залученню коштів на статутну діяльність організації.

Якщо ви ознайомилися з попередніми пунктами статуту і згідні з ними - прошу відправити в ЦЮ тему ваш мотиваційний лист, і впродовж двох тижнів отримати рішення про прийняття або відмову. (рішення опубліковується в тій самій темі де розміщується мотиваційний лист)

P.S. В мотиваційному листі потрібно вказати чому Ви хочете вступити в ЗРМГО "Опір" і чим вона Вас зацікавила.

Форма входу
Логін:
Пароль:

Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Друзі та партнери
Інформаційно-розважальний портал Online-city м. Здолбунів (новини, реклама, ігри) Пиши українською

Погода на завтра


Арій © 2019